sklep
potencje sklep

Adres e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktyIGF-1 DES 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

IGF-1 DES
Excelsior Peptides

IGF-1 DES

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie: 1mg
1 x 100 zł
100 zł
3 stężenie: 1mg
3 x 90 zł
270 zł
5 stężenie: 1mg
5 x 80 zł
400 zł
10 stężenie: 1mg
10 x 70 zł
700 zł
20 stężenie: 1mg
20 x 60 zł
1200 zł
50 stężenie: 1mg
50 x 50 zł
2500 zł

 

IGF-1 DES-Excelsior Peptides

IGF-1 jest hormonem białkowym złożonym z siedemdziesięciu aminokwasów. Łączy się z insulinopodobnym receptorem czynnika wzrostu 1, zapalając sygnalizację, która powoduje wzrost komórek organizmu.

IGF jest wytwarzany przez wątrobę jako ludzki hormon wzrostu. Jest wykorzystywany przez twoje ciało do naprawy i budowy mięśni, ale może również odgrywać istotną rolę w występowaniu niektórych rodzajów raka oraz związanych z wiekiem zmian w narządach i tkankach.

Istnieje duże zainteresowanie skutecznym suplementem IGF-1 jako lekiem na obniżony poziom hormonów, które przychodzą wraz ze starzeniem się i wpływ na wzrost mięśni. W ostatnim czasie wyciąg z poroża jelenia był znany jako suplement, który podnosi poziom IGF-1 i jest szeroko stosowany wśród profesjonalnych sportowców.

Testosteron jest rodzajem hormonu, który jest specyficzny dla rozwoju, a także stymulacji męskich wtórnych cech płciowych. To androgen, który jest naturalnym sterydem wytwarzanym przez ludzkie ciało. Bierze udział w rozwoju funkcji rozmnażania mężczyzn, produkcji nasienia, a także popędu seksualnego. Ponadto kobiety wytwarzają niski poziom testosteronu, przyjmowanie tego suplementu nie wpłynie na poziom testosteronu.

 

Co to jest ludzki hormon wzrostu IGF-1 DES ?

Jest to wytwarzane przez przysadkę mózgową, która reguluje metabolizm cukru, sygnalizuje wzrost komórki w mięśniach i odgrywa istotną rolę w gwałtownym wzroście dzieci. Twoja wątroba syntetyzuje substancję w IGF-1. IGF-1 może replikować efekt dobrego poziomu HGH, wyzwalając tę ​​samą reakcję wzrostu komórek.

Suplement IGF-1 vs sterydy

Niektóre osoby błędnie uważają, że peptydy IGF-1 są rodzajem nielegalnego sterydu. W kontekście kulturystyki sterydy anaboliczne są produkowanymi w laboratorium syntetycznymi hormonami, które mają oferować wsparcie dla testosteronu i HGH.

Po wstrzyknięciu do mięśni sterydy mogą wpływać, powodując szybki rozwój mięśni, a także przyspieszony metabolizm. Ponadto wiążą się z ryzykiem szkodliwych efektów, takich jak:

Nieregularny rozwój narządów, a także wtórne cechy seksualne
Guzy i nowotwory
Problemy psychiczne - uzależnienie i depresja
Ryzyko seksualne - zaburzenia erekcji, bezpłodność, a także problemy z reprodukcją


Plusy IGF-1 DES

Niedawno New Zealand Medical Journal opublikował wyniki potwierdzające rolę tego suplementu w zdrowym wsparciu kości. Ten suplement poprawił gęstość kości u osób cierpiących na zapalenie kości i stawów. Test przeprowadzony przez CNBC wykazał, że ciężarowcy, którzy uzupełnili ten suplement, mieli znaczne przyrosty mięśni w porównaniu z tymi, którzy tego nie zrobili.

Wniosek IGF-1 DES

Jak wspomniano powyżej, IGF-1 może robić wiele rzeczy, których steryd nie może - zwiększyć rzeczywistą liczbę komórek mięśniowych poprzez hiperplazję. Genetyka nie ogranicza już trenera - IGF-1 podnosi potencjał sportowca poprzez zwiększenie wielu komórek mięśniowych, które mogą być dodatkowo przerośnięte podczas treningu, a także cykli sterydowych.

Dla sportowców IGF-1 oferuje trudny do ustalenia hormon, który niewątpliwie poprawia wydajność, skraca czas regeneracji, a także przesuwa kopertę dla osób, które są już na granicy swojego potencjału genetycznego.

Ostatnio przeglądane