sklep
potencje sklep

Adres e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktyTB-500 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

TB-500
Excelsior Peptides

TB-500

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie: 5mg
1 x 130 zł
130 zł
3 stężenie: 5mg
3 x 120 zł
360 zł
5 stężenie: 5mg
5 x 110 zł
550 zł
10 stężenie: 5mg
10 x 100 zł
1000 zł
20 stężenie: 5mg
20 x 85 zł
1700 zł
50 stężenie: 5mg
50 x 75 zł
3750 zł

 

TB500 -Excelsior Peptides

TB500 jest jednym z najbardziej poszukiwanych suplementów współczesnej generacji oraz syntetycznym typem tymozyny Beta 4 lub TB4. Tymozyna jest białkiem genu TMSB4X u ludzi. Składa się z 43 aminokwasów. Reguluje polimeryzację aktyny.

Tymozyna Beta4 jest niezbędnym składnikiem komórkowym w różnych tkankach organizmu. Ma to zasadnicze znaczenie dla procesu gojenia ostrych urazów o powolnej rekonwalescencji. Ma stężenie wewnątrzkomórkowe około 0,5 mM. Jest również stosowany do podawania po zawale serca. W ten sposób może naprawić uszkodzenie tkanki serca przez aktywację komórek progenitorowych serca. Pomaga w przywróceniu organizmu.

Znaczenie TB500

Tymozyna B4 zakłóca regulację polimeryzacji aktyny. Aktyna tworzy mikrofilamenty znajdujące się w komórce eukariotycznej. Jest to białko budujące komórki, które ma kluczowe znaczenie dla ruchu pęcherzyków, utrzymania połączeń i kształtu komórek, cytokinezy, podziału komórek i skurczu mięśni.

Zalety TB500

TB500 lub tymozyna mogą zwiększyć liczbę krwinek czerwonych. Pomaga również w prawidłowym dostarczaniu tlenu do mięśni. Najlepsze w TB500 jest to, że może on mieć nieograniczoną energię, która pomoże ci najlepiej wykonywać codzienne zadania. Białko znajdujące się w tym suplemencie może również promować wzrost komórek krwi poprzez angiogenezę. Pomaga w gojeniu się ran i wzroście organizmu.
TB500 odgrywa również rolę w proliferacji komórek, różnicowaniu i migracji w specyficznych interkomunikacjach mających aktynę w cytoszkieletie w komórkach. Zapewnia kształty komórek i zapewnia odporność mechaniczną na odkształcenia. Zwiększa również oddychanie komórkowe, co pozwala komórkom uzyskać energię do napędzania aktywności komórkowej.
TB500 to peptyd, który jest doskonały. W ten sposób pomaga zwiększyć wzrost mięśni, siłę, a także jest idealny dla wielu entuzjastów sportu, ponieważ może wspierać szybkie odzyskiwanie kontuzji. Peptyd ten poprawia naprawę tkanek, naprawę urazów, a także ruchomość stawów. Pomaga poprawić napięcie mięśniowe, które może utrzymać postawę mięśniową.
Kolejną zaletą TB500 jest to, że nie ma niezwykłego efektu ubocznego. Może działać naturalnie jak TB4. Zawiera białko, które w naturalny sposób zapobiega uszkodzeniom narządów. Peptyd ten pomaga w regulacji stanu zapalnego. Może zmniejszyć stan zapalny i dyskomfort, który utrudnia sprawność fizyczną. Badania wykazały, że TB500 ma doskonałe efekty rekuperacyjne. Pomaga również w rozwoju komórek krwi i naczyń krwionośnych. Może poprawić elastyczność mięśni i stawów dzięki efektowi szybkiego gojenia. Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie przy jednoczesnym ograniczeniu obrażeń, peptyd ten jest idealnym rozwiązaniem.
Ten peptyd może być twoim najlepszym preparatem, aby zwiększyć swoją energię podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych. Obejmuje komórki miocytów i komórki mioblastów, które są niezbędne do szybkiego powrotu do zdrowia i gojenia się ran. Poziom zapalenia można zmniejszyć za pomocą TB500. Dzięki tym korzyściom masz szansę na zwiększenie poziomu energii, co jest niezbędne do zwiększenia wydajności. Pomaga w ułatwieniu gojenia się urazów.
Ceny TB500 i dawkowanie

Sugerowana dawka TB500 wynosi około 2 mg, którą można przyjmować co najmniej 1–2 razy w tygodniu w ciągu 4–6 tygodni. 

Postępuj zgodnie z zalecaną dawką, aby uzyskać najlepsze wyniki z tego peptydu. Jest to jeden z najlepszych suplementów do leczenia kontuzji, szczególnie dla entuzjastów sportu.

Ostatnio przeglądane