sklep
potencje sklep

Adres e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktySermorelin Acetate 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Sermorelin Acetate
Excelsior Peptides

Sermorelin Acetate

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie: 5mg
1 x 120 zł
120 zł
3 stężenie: 5mg
3 x 110 zł
330 zł
5 stężenie: 5mg
5 x 100 zł
500 zł
10 stężenie: 5mg
10 x 90 zł
900 zł
20 stężenie: 5mg
20 x 80 zł
1600 zł
50 stężenie: 5mg
50 x 70 zł
3500 zł

 

Sermorelin Acetate - Excelsior Peptides

Sermorelina (octan sermoreliny), znana również jako GRF 1-29, jest peptydem składającym się z pierwszych 29 aminokwasów występujących w naturalnie występującym hormonie uwalniającym hormon wzrostu (GHRH). Sermorelin jest najkrótszym działającym fragmentem GHRH i działa jako silny peptyd uwalniający hormon wzrostu, który powoduje silne uwalnianie hormonu wzrostu . Sermorelina stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu poprzez aktywację receptora greliny w mózgu. Aktywacja tego receptora i zwiększenie poziomu hormonu wzrostu w organizmie może modulować przyjmowanie pokarmu i metabolizm energetyczny, a także wpływa na metabolizm glukozy i tłuszczu . Wydzielanie hormonu wzrostu zwiększa również apetyt i powoduje wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej . Sermorelina może zatem zwiększać beztłuszczową masę ciała i mięśnie podczas kulturystyki, redukować tłuszcz całkowity i trzewny oraz zwiększać masę kostną poprzez zwiększenie stężenia hormonu wzrostu i insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 w organizmie. Sermorelinę testowano na próbach na ludziach, w których peptyd podawano donosowo i dożylnie 30 zdrowym mężczyznom. Wstrzyknięcie peptydu, nawet w najniższej badanej dawce, doprowadziło do znacznego wzrostu uwalniania ludzkiego hormonu wzrostu (HGH), który utrzymywał się przez około trzy godziny. Słabsze efekty obserwowano po podaniu donosowym, chociaż nadal występowało zależne od dawki uwalnianie HGH . Kolejną korzyścią stwierdzoną podczas badania było to, że sermorelin nie zakłócał naturalnego uwalniania hormonu wzrostu podczas snu. Sukces sermoreliny w uwalnianiu hormonu wzrostu u zdrowych mężczyzn doprowadził do jej późniejszego przetestowania pod kątem leczenia dzieci z niedoborami hormonu wzrostu . Badanie to wykazało, że sermorelina była dobrze tolerowana u dzieci oraz że promowała uwalnianie hormonu wzrostu i wzrost u dzieci po podaniu dożylnym w dawce 1 μg / kg. Sermorelina jest obecnie stosowana klinicznie do wykrywania niedoborów hormonu wzrostu i do przeciwdziałania redukcji hormonów wzrostu wytwarzanych z wiekiem. Zwiększenie hormonu wzrostu do starości jest potencjalną terapią przeciwstarzeniową, ponieważ zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej może zapobiec związanym z wiekiem zaburzeniom wyniszczenia mięśni. Wykazano również, że Sermorelin poprawia funkcję mózgu i może być stosowany w celu utrzymania funkcji poznawczych w starszym wieku .
 

Optymalny sposób użycia peptydu sermorelinowego polega na stosowaniu go z niskimi dawkami innych peptydów uwalniających hormon wzrostu, takich jak GHRP-2, GHRP-6. Połączenie niskiej dawki sermoreliny z dodatkowym GHRP zwiększy puls hormonu wzrostu, aby zwiększyć korzyści peptydów. Peptyd sermoreliny należy odtworzyć w wodzie BAC i wstrzyknąć podskórnie lub domięśniowo w dawce 200 μg. Peptyd można podawać raz lub dwa razy dziennie, a dawki należy rozłożyć w ciągu 24 godzin.
 

Sermorelinę podawano ludziom w dawce 4 μg / kg, bez poważnych działań niepożądanych. Ponieważ sermorelina została szeroko przetestowana i jest stosowana klinicznie, jest uważana za jeden z najbezpieczniejszych peptydów stymulujących hormon wzrostu. Jednak niektóre niewielkie działania niepożądane zgłaszane w badaniach obejmują zaczerwienienie twarzy, ból głowy i nudności.

Ostatnio przeglądane