sklep
potencje sklep

Adres e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 O nas

O nas - peptydy.com.pl


Peptydy, a więc związki chemiczne powstałe podczas biosyntezy białek stosowane są bardzo często w przemyśle farmaceutyczno-kosmetycznym. Chronią skórę, włosy i paznokcie nie tylko na powierzchni, ale mogą docierać głębiej i działać o wiele skuteczniej niż np. białka roślinne.  Z powodu właściwości peptydów, bardzo chętnie sięgają po nie również osoby uprawiające różne aktywności fizyczne. Największą popularnością peptydy cieszą się w USA oraz w Azji, ale coraz częściej sięgają po nie także Europejczycy, doceniając właściwości tych bioaktywnych aminokwasów. 


Peptydy w przemyśle farmaceutyczno-kosmetycznym 

Peptydy coraz chętniej stosowane są w kosmetologii, wykazują bowiem działania odżywcze, odbudowujące i ochronne. Znane są przede wszystkim z tego, że: 

•    regenerują skórę, 
•    ujędrniają, 
•    nawilżają, 
•    poprawiają stan i wygląd paznokci, 
•    stymulują porost włosów. 

Peptydy często porównywane są z botoksem. Pobudzają do wytwarzania kolagenu, dlatego u osób stosujących peptydy, skóra przez dłuższy czas wygląda znacznie młodziej. 

Wyróżnia się m.in.: 
•    peptydy sygnałowe – pobudzają do wytwarzania np. kolagenu, 
•    peptydy transportujące – wnikające w głąb skóry, 
•    neuropeptydy – posiadające działanie przeciwzmarszczkowe. 

Peptydy mogą doskonale uzupełniać braki substancji w naszej skórze. Dodatkowo stymulują skórę do produkcji ważnych dla elastyczności i zdrowia skóry składników. 

Peptydy w sporcie 

Dzięki swoim dobroczynnym właściwościom peptydy stosują także sportowcy. Są one popularne zwłaszcza u sportowców uprawiających dyscypliny siłowe. Peptydy sprzyjają: 

•    zwiększeniu wytrzymałości, 
•    regeneracji tkanek, 
•    eliminacji stanów zapalnych. 

Peptydy stosowane są także u osób, które chcą w bezpieczny sposób wyeliminować zbędą tkankę tłuszczową. 

Uwaga! Peptydy mogą wykazywać różnorodne działanie. Jest to zależne od ich rodzaju. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio dobrać peptyd do swoich potrzeb. 

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór peptydów. Staramy się, aby każdy oferowany przez nas produkt został rzetelnie opisany, tak aby każdy z naszych klientów wiedział, jaki towar zamawia. Teksty i opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny i nie są to teksty o charakterze medycznym. Podkreślamy, że artykuły zamieszczane na naszej stronie nie zostały napisane przez lekarzy. 

Ostatnio przeglądane