sklep
potencje sklep

Adres e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktyMelanotan-2 
WZÓR Z CMS:


190.00
Ilość
- +

Melanotan-2
Nouveaux

Melanotan-2

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie: 20mg
1 x 190 zł
190 zł
3 stężenie: 20mg
3 x 180 zł
540 zł
5 stężenie: 20mg
5 x 170 zł
850 zł
10 stężenie: 20mg
10 x 150 zł
1500 zł
20 stężenie: 20mg
20 x 135 zł
2700 zł
20 stężenie: 20mg
20 x 125 zł
2500 zł

Melanotan-2 Nouveaux

Melanotan 2 (zwany również Melanotanem II) to syntetycznie produkowany wariant hormonu peptydowego naturalnie wytwarzanego w organizmie, który stymuluje melanogenezę, proces odpowiedzialny za pigmentację skóry. Ten hormon peptydowy, zwany hormonem alfa-melanocytu lub MSH, aktywuje pewne receptory melanokortyny w procesie wywierania jego działania. Rzeczywiście MSH wywiera również silny wpływ na metabolizm lipidów, apetyt i libido płciowe poprzez te receptory melanokortyny. W rezultacie wykazano, że Melanotan 2 wykazuje działanie hamujące apetyt, lipolityczne i zwiększające libido, a także promujące opalanie skóry. Melanotan 2 został szeroko zbadany do stosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego ze światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.

Korzyści Melanotan-2

  • Lipoliza
  • Zwiększenie libido
  • Promuje opalanie skóry
  • Promuje libido u mężczyzn i kobiet

Użycie / dozowanie Melanotan-2

  • Dawka początkowa: pierwsza dawka powinna być dość mała, tak mała jak 0,25 mg, aby zmierzyć reakcję organizmu użytkownika. Weź przed snem, aby peptyd mógł działać przez noc. Wszelkie działania niepożądane, które mogą się pojawić, wystąpią z dnia na dzień, więc po przebudzeniu użytkownik będzie wiedział, jak zareaguje jego ciało. Idealnie, użytkownik nie powinien niczego odczuwać.
  • Dawka nasycająca: Po ocenie reakcji z dawką początkową dawkę nasycającą można wykonać raz / dobę, polegającą na wstrzyknięciu 0,5–1 mg
  • Dawka podtrzymująca: Dawki podtrzymujące są przyjmowane po osiągnięciu pożądanej pigmentacji. Dawka podtrzymująca wynosi 2x lub trzykrotność dawki nasycającej i odbywa się raz w tygodniu. Przykład: jeśli zażywasz 0,5 mg codziennie i masz sesję opalania co drugi dzień, po 8 dniach jesteś zadowolony z uzyskanego odcienia skóry, wtedy przestałeś dawkować codziennie i utrzymujesz swoją opaleniznę, przyjmując 1 mg raz na tydzień przed opalaniem sesja.

Skutki uboczne Melanotan-2

  • nudności
  • utrata apetytu
  • zwiększony popęd seksualny (nie do końca efekt uboczny).

Te działania niepożądane zwykle występują na początku fazy ładowania.

Okres przydatności do spożycia Melanotan-2

Nieotwarta fiolka: 36 miesięcy
Po rekonstytucji: Zużyć w ciągu 36 dni i przechowywać w temperaturze od 2 ° C do 8 ° C

Dystrybucja: Nouveaux

Ta informacja jest przeznaczona wyłącznie do celów edukacyjnych.
Peptydy badawcze są wyłącznie do celów badawczych. Nie do spożycia przez ludzi.

Ostatnio przeglądane