sklep
potencje sklep

Aders e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktyHexarelin 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Hexarelin
Excelsior Peptides

Hexarelin

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie:
1 x 130 zł
130 zł
3 stężenie:
3 x 120 zł
360 zł
5 stężenie:
5 x 110 zł
550 zł
10 stężenie:
10 x 95 zł
950 zł
20 stężenie:
20 x 85 zł
1700 zł
50 stężenie:
50 x 75 zł
3750 zł

 

Hexarelin - Excelsior Peptides

 

Heksarelin jest syntetycznym peptydem złożonym z sześciu aminokwasów. Heksarelin jest silnym peptydem uwalniającym hormon wzrostu i może powodować silne uwalnianie hormonu wzrostu u zdrowych osób po podaniu doustnym, donosowym, dożylnym i podskórnym . Heksarelin stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu poprzez aktywację receptora greliny w mózgu. Aktywacja tego receptora i zwiększenie poziomu hormonu wzrostu w organizmie może modulować przyjmowanie pokarmu i metabolizm energetyczny, a także wpływa na metabolizm glukozy i tłuszczu . Wydzielanie hormonu wzrostu zwiększa również apetyt i powoduje wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej . Pełny mechanizm stymulowania wydzielania hormonu wzrostu przez heksarelinę jest nieznany, ale prawdopodobne jest, że w uwalnianiu pośredniczy podwzgórze, ponieważ wzrost hormonu wzrostu jest odporny na normalne mechanizmy hamujące. W porównaniu z ipamoreliną, heksarelin jest silniejszym stymulatorem hormonu wzrostu i doprowadzi również do zwiększonej produkcji IGF-1, kortyzolu i prolaktyny . Jednak heksarelin nie wywołuje żadnych skutków ubocznych głodu, ponieważ ma zdolność nie tylko podnoszenia poziomu hormonu wzrostu w organizmie, ale także tłumienia somatostatyny. W badaniach na zwierzętach heksarelin poprawiał metabolizm lipidów i prowadził do zmniejszenia masy tłuszczu i wzrostu masy beztłuszczowej. Badania na ludziach wykazały, że heksarelin był klinicznie użyteczny do stymulowania wydzielania hormonu wzrostu u ludzi i że aktywność uwalniająca hormon wzrostu była zależna od dawki . Heksarelin może również mieć korzystne działanie ochronne na serce poza uwalnianie hormonu wzrostu i działanie neuroendokrynne, ponieważ wykazano, że wiąże on specyficzny receptor serca. W porównaniu do greliny heksarelin jest bardziej stabilny chemicznie i funkcjonalnie silniejszy. Dlatego może być obiecującym środkiem terapeutycznym w niektórych chorobach sercowo-naczyniowych.
 

Optymalnym sposobem stosowania heksareliny jest układanie jej w stos z niskimi dawkami innych peptydów uwalniających hormon wzrostu, takich jak GHRP-2, GHRP-6 lub ipamorelina. Połączenie niskiej dawki heksareliny z dodatkowym GHRP zwiększy puls hormonu wzrostu. Heksarelinę 2 mg należy rozpuścić w wodzie BAC i wstrzyknąć podskórnie lub domięśniowo w dawce 200 μg. Heksarelin można podawać raz lub dwa razy dziennie, a dawki należy rozłożyć w ciągu 24 godzin.
 

Heksarelin został bezpiecznie i bezpiecznie podany ludziom w dawce 2 mcg / kg, powodując jedynie niepoważne działania niepożądane (nieznaczny wzrost bicia serca i zaczerwienienia twarzy) . Efekty uboczne przy stosowaniu heksareliny w zalecanej dawce są na ogół minimalne, jednak czasami zgłaszane jest obniżone libido.

 

Ostatnio przeglądane