sklep
potencje sklep

Aders e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktyFollistatin 344 
WZÓR Z CMS:


210.00
Ilość
- +

Follistatin 344
Nouveaux

Follistatin 344

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie: 2mg
1 x 210 zł
210 zł
3 stężenie: 2mg
3 x 190 zł
570 zł
5 stężenie: 2mg
5 x 170 zł
850 zł
10 stężenie: 2mg
10 x 150 zł
1500 zł
20 stężenie: 2mg
20 x 135 zł
2700 zł
50 stężenie: 2mg
50 x 125 zł
6250 zł

Follistatin 344 Nouveaux

Co to jest Follistatin 344?

Folistatyna, to glikoproteina wiążąca aktywinę, która jest wytwarzana prawie we wszystkich tkankach organizmu. Środek ten jest szczególnie popularny wśród kulturystów, gdyż jako peptyd kodowany przez gen i FST, bezpośrednio zwalcza miostatynę. Follistatyna jest jednołańcuchowym białkiem gonadalnym, które specyficznie hamuje uwalnianie hormonu folikulotropowego. Pojedynczy gen FST koduje dwa izoformy, FST317 i FST344 zawierające odpowiednio 317 i 344 aminokwasy, wynikające z alternatywnego splicingu mRNA prekursora. Zwalczane miostatyny jest ważne, gdyż zwiększenie jej obecności w organizmie, jest bezpośrednią przyczyną wieku i dziedzicznej dystrofii mięśniowej. Redukcja miostatyny przy użyciu folistatyny nie powoduje niepożądanych konsekwencji zdrowotnych, więc wpływ na usunięcie z organizmu miostatyny może być obiecujący w leczeniu dystrofii mięśniowej i medycyny sportowej, a także w zootechnikach. Co oczywiste Folistatyna znacząco przyśpiesza wzrost masy tkanki beztłuszczowej. Sama miostytana tworzy się w mięśniach, a następnie uwalnia do krwioobiegu, zapewniając jego działanie na mięśnie poprzez wiązanie się z receptorami ACVR2B. Ostatecznie Folistatyna jest wydzielanym białkiem, które wiąże się z ligandami z rodziny TGF-Beta i reguluje ich aktywność poprzez hamowanie ich dostępu do receptorów sygnałowych. Folistatyna jest produkowana w przysadce, jajnikach, martwych komórkach endometrium oraz w niektórych innych tkankach. Rekombinowana ludzka folistatyna jest białkiem 37,8 kDa zawierającym 344 aminokwasy.

Jak działa Follistatin 344?

Oprócz eliminowania miostatyny, znanej także jako GDF-8, członek superfamily TGF, co pozwala w większym tempie na zbudowanie masy mięśniowej, środek ten wedle niepotwierdzonych badań klinicznych, może zwiększyć oczekiwaną długość życia pacjentów z zanikiem mięśni rdzeniowych. Jest także zaangażowany w zespół policystycznych jajników. Follistatyna hamuje także syntezę przysadki mózgowej i wydzielanie hormonu folikulotropowego. Wzrost mięśni jest możliwy ze względu na unikalny mechanizm działania i wspólne stymulowanie sterydów. Środek ten działa wyłącznie na tkankę mięśniową, a jego zastosowanie nie spowoduje namnażania innych komórek tkankowych. Dodatkowo wspomaga hiperplazję, czyli wzrost nowych komórek mięśniowych oraz aktywny przerost, co oznacza powiększenie komórek mięśniowych. Ma też silne działanie anaboliczne, a jednocześnie jest pozbawiona aktywności androgennej. Follistatin ma także zdolność do zwiększenia siły w mięśniach i poprawia wydajność całego organizmu, a zwłaszcza mięśni. Ma silne działanie przeciwstarzeniowe i wpływa znacząco na odmłodzenie wszystkich tkanek w organizmie. Sprzyja także spalaniu tkanki tłuszczowej. Oprócz hamowania degeneracji miostatyny, follistatyna hamuje także syntezę przysadki mózgowej i wydzielanie stymulujące stymulację mieszków włosowych (FSH). Osobiste wysokie poziomy FSH mogą wskazywać, że funkcja jąder jest nieprawidłowa; warunek ten ogranicza wzrost mięśni, regenerację i prawidłową funkcję hormonalną. Jednakże zbyt niskie stężenie FSH może mieć negatywny wpływ na zdrowie i zdolności reprodukcyjne. Chociaż niektóre inhibitory miostatyny, takie jak trichostatyna A wymagają codziennego podawania, obserwowano podwyższony poziom FS344 do 15 miesięcy po wstrzyknięciu początkowego. Potrzeba rutynowego leczenia sprawia, że suplementacja follicle jest atrakcyjną alternatywą dla zahamowania miostatyny.

Jak stosować Follistatin 344?

Optymalnie kuracja powinna trwać trzydzieści dni. Zaleca się dodanie dwóch mililitrów wody do wstrzyknięcia w butelce i odczekanie do całkowitego rozpuszczenia liofilizowanego osadu. Wykonujemy jeden zastrzyk dziennie, najlepiej, aby zostało to zrobione rano. Dawka to sto mcg wstrzyknięta podskórnie w skośne mięśnie brzucha. Po dziesięciu dniach użytkowania należy zrobić sobie dziesięciodniową przerwę, a potem powrócić do cyklu. Trzymając się zalecanej dawki, nie powinniśmy odczuwać żadnych efektów ubocznych stosowania środka. Dawka bezpieczna to dwieście mcg na dobę. Nie wolno nam jednak samodzielnie i bez konsultacji z lekarzem, zwiększać przewidzianej na dobę dawki. Grozi to bowiem konsekwencjami zdrowotnymi. Jeśli stosowanie środka, powoduje jakiekolwiek zmiany w naszym stanie zdrowia lub efekty uboczne, to powinniśmy natychmiast zgłosić się do lekarza specjalisty i zaprzestać wstrzykiwania środka do organizmu. Bardzo ważna jest odpowiedzialność w zakresie stosowania tego hormonu. Nie zaleca się także kupowania produktu w miejscach podejrzanych, o których wiemy lub mamy przypuszczenia, że może dochodzić tam do fałszowania składu produktów lub sprzedaje się podrobione produkty. W takim przypadku nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jaki skład ma środek i jego zażywanie może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Ważne jest też prawidłowe przechowywania produktu zgodnie z zaleceniami producenta. Środek należy przechować tak, aby był on umiejscowiony z dala od osób niepełnoletnich. Hormon może być stosowany tylko przez osoby sprawne, zdrowe, które nie cierpią z powodu poważnych chorób układu sercowo- naczyniowego.

Ostatnio przeglądane