sklep
potencje sklep

Adres e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 Informacje o PEPTYDACHDawkowanie poszczególnych peptydów

Dawkowanie i działanie  poszczególnych peptydów

Poniżej przedstawiamy dawkowanie peptydów znajdujących się w naszej ofercie: TB-500, PT-141, PEG-MGF, IGF-1LR3, Hgh Fragment 176-191, Malanotan 2, Sermorelin Acetate, Ipamorelin, Heksarelin. 

TB-500 dawkowanie i działanie

TB-500 -  w początkowej fazie stosuje się od 2 do 6 mg na tydzień. W celu utrzymania efektów tę samą dawkę podaje się co 2 tygodnie. TB-500 stosuje się minimum przez okres 6 tygodni. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować peptydu dłużej niż pół roku.  
Działanie: TB-500 stymuluje wzrost mięśni, zwiększa wymianę substancji pomiędzy komórkami, zmniejsza stan zapalny w obrębie tkanek w stawach. Zapewnia także lepsze napięcie mięśniowe. 

PT-141 dawkowanie i działanie

PT-141 – stosuje się go na około 2 – 4 godziny przed planowanym współżyciem. Dawka nie powinna przekroczyć 2,0 mg. Stosowanie peptydu warto rozpocząć od najmniejszej zalecanej dawki 0,5 mg. 
Działanie: PT-141 doskonale sprawdza się podczas zaburzeń erekcji u mężczyzn oraz zaburzeń podniecenia seksualnego u kobiet. 

PEG-MGF dawkowanie i działanie

PEG-MGF – stosuje się go codziennie, a jednorazowa dawka nie powinna przekroczyć  200 mcg. PEG-MGF stosuje się nie dłużej niż pół roku, zaleca się jednak stosowanie nie krótsze niż 3 miesiące. 
Działanie: PEG-MGF to peptyd, który w głównej mierze odpowiada za przyrost mięśni – przyspiesza ich wzrost. 

IGF-1LR3 dawkowanie i działanie

IGF-1LR3 – początkowo jednorazowa dawka tego peptydu nie powinna być zbyt wysoka. Najczęściej początkowo należy przyjmować od 20 mcg. Z czasem dawkę można zwiększyć do 120 mcg dziennie. Zwiększanie dawki powinno odbywać się systematycznie. 
Działanie: - stosuje się go pomocniczo przy budowaniu tkanki mięśniowej. Wpływa również na metabolizm tłuszczu, dzięki czemu można znacznie szybciej go spalić. 

Hgh Fragment 176-191 dawkowanie i działanie

Hgh Fragment 176-191 – najczęściej stosowany jest dwa razy dziennie. Dawka nie powinna przekraczać 250 mcg. Przyjmowanie peptydu nie powinno trwać dłużej niż 
Działanie: charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością spalania tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim peptyd pomaga pozbyć się tłuszczu z okolicy brzucha. 

Malanotan 2 dawkowanie i działanie

Malanotan 2 – nie należy przekraczać dawki 1mg na dobę. Najmniejsza dawka to 0,25 mg. 
Działanie: sprawdza się jako środek wspomagający zaburzenia erekcji, powoduje kontrolowane erekcje. Jego zaletą jest również to, że chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym. 

Sermorelin Acetate dawkowanie i działanie

Sermorelin Acetate – są to zastrzyki, które należy przyjmować 2 razy dziennie. Jeden zastrzyk nie powinien przekraczać dawki 200 mcg. Najczęściej jednak podaje się jednorazowo 100 mcg. Podczas dawkowania należy uważać, aby nie zwiększać dowolnie ustalonej dawki.
Działanie:  Sermorelin Acetate jest peptydem działającym wzmacniająco zarówno na mięśnie, jak i na układ odpornościowy. Wspomaga on narządy wewnętrzne, chroni kości oraz serce. 

Ipamorelin dawkowanie i działanie

Ipamorelin – zalecany przy bardzo intensywnych treningach. Stosuje się dawki od 200 mcg do 900 mcg, przy czym zwiększanie dawki powinno odbywać się regularnie. Nie należy przekraczać 6 miesięcy przyjmowania peptydu.
Działanie: pomaga w budowaniu tkanki mięśniowej. Dodatkowo, wspomaga regenerację organizmu, zwłaszcza po bardzo intensywnym treningu. Ma także wiele innych, równie ważnych zalet, np. poprawia jakość snu. 

Heksarelin dawkowanie i działanie

Heksarelin – zaleca się przyjmowanie tego peptydu codziennie. Dawka jest ściśle związana z wagą i powinna wynosić ok. 2mcg na jeden kilogram masy ciała. Uwaga! Przyjmowanie tego peptydu nie powinno trać dłużej niże 1 miesiąc!
Działanie: jest jednym z peptydów o bardzo szerokim spektrum działania. Charakterystyczne dla niego jest to, że poprawia elastyczność skóry, a także chroni stawy. Jest bardzo pomocny podczas leczenia obrażeń. Pomaga oczywiście zwiększyć siłę i masę. 

Ostatnio przeglądane