sklep
potencje sklep

Adres e-mailpeptydy.com.pl@protonmail.com

 

Koszty wysyłki

► Kurier DPD ( przedpłata ): 30zł
 

SZCZEGÓŁY

Dyskretna dostawa

Wszystkie przesyłki dostarczane do Państwa są dyskretnie zapakowane bez żadnych firmowych nadruków peptydy.eu, które mogą sugerować zawartość paczki. Zamówienia opakowane są w solidne kartonowe pudełka oklejone taśmą zabezpieczającą lub w ochronną kopertę.


Wyświetl

Lista produktów

 ProduktyAdipotide 
WZÓR Z CMS:


160.00
Ilość
- +

Adipotide
Excelsior Peptides

Adipotide

Cennik 

Ilość opakowań Informacje Wartość
1 stężenie: 2mg
1 x 160 zł
160 zł
3 stężenie: 2mg
3 x 150 zł
450 zł
5 stężenie: 2mg
5 x 140 zł
700 zł
10 stężenie: 2mg
10 x 125 zł
1250 zł
20 stężenie: 2mg
20 x 110 zł
2200 zł
50 stężenie: 2mg
50 x 100 zł
5000 zł

 

Adipotide - Excelsior Peptides


Dzięki Adipotide możesz szybko spalać tłuszcz i natychmiast schudnąć.

Co to jest Adipotide ?

Głównym celem  Adipotide jest jej skuteczność w stymulowaniu szybkiego odchudzania poprzez celowanie w tłuszcz. Testowanie związku dało pozytywne wyniki w zakresie jego skuteczności w odniesieniu do zamierzonego rezultatu ułatwienia szybkiej utraty wagi.

Adipodite in Action - Jak działa 

Funkcjonalny profil projektu Adipotide służy do aktywnego celowania w określone naczynia krwionośne, które są odpowiedzialne za dostarczanie krwi do tkanki tłuszczowej (tkanki tłuszczowej). Naczynia krwionośne kurczą się w wyniku tego procesu, który indukuje apoptozę między komórkami tłuszczowymi - tj. Organizm żywi się komórkami tłuszczowymi jako najbardziej bezpośrednim źródłem tlenu, który w przeciwnym razie byłby bardziej obfity we krwi, a także w powstałej energii które zostałyby zsyntetyzowane z innych źródeł.

Wyniki i zalety adipotydu 

Adipotide  wspomaga proces odchudzania poprzez szybko działający proces redukcji tłuszczu, który może zmniejszyć wagę w ciągu kilku miesięcy. Proces ten w szczególności dotyczy tłuszczu brzusznego w celu zmniejszenia masy, z następującymi wynikami i korzyściami:

-Adipotide  ma właściwości poprawiające wrażliwość na insulinę, z dramatycznie poprawioną wrażliwością na insulinę, co powoduje jej skuteczne stosowanie w organizmie. Ma to pozytywny wpływ na obniżenie poziomu glukozy we krwi.
-pomaga w utrzymaniu dobrego zdrowia, przyczyniając się do skuteczniejszego wykorzystania składników odżywczych otrzymywanych przez twoje ciało, czego jednym z rezultatów jest bardziej wydajna produkcja i wykorzystanie energii.
-Regulację wody poprawia obecność Adipotydu w organizmie, co skutkuje bardziej wydajnym zatrzymywaniem i usuwaniem wody (woda jest zatrzymywana lub optymalnie usuwana - w odpowiednich odstępach czasu).
-Posiada właściwości funkcjonalne, które odgrywają rolę w regulacji ciśnienia krwi, osiągając to skutecznie poprzez przetwarzanie mechanizmów regulacji ciśnienia krwi na poziomie hormonalnym.
-Adipotyd pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządów ciała poprzez równoważenie minerałów w organizmie.

Dawkowanie i podawanie adipotydu

Zalecana dawka dla Adipotide to 2mg-vile, podawana z częstotliwością dawkowania 43mcg. Podawanie odbywa się przez wstrzyknięcie, przy czym związek dodaje się do 1 ml jałowej lub bakteriostatycznej wody i mierzy do 43 mikrogramów / kg masy ciała.

Metoda przygotowania (Adipodite z wodą): wstrzyknąć 1 ml jałowej wody do fiolki zawierającej proszek za pomocą strzykawki, a następnie bez wstrząsania delikatnie przetoczyć fiolkę po palcach, aż proszek całkowicie się rozpuści.

Ostatnio przeglądane